Apie Anadolu Isuzu

 

Anadolu Isuzu  - viena iš pirmaujančių midi-klasės autobusų gamintojų Europoje, korporacijos pagrindiniai akcininkai yra Anadolu Group (Turkija) ir Isuzu Motors and Itochu Co. (Japonija). Anadolu Isuzu - tai pirma Japonijos ir Turkijos bendra transporto įmonė.

Pagrindinės veiklos kryptys - mažų krovininių komercinių transporto priemonių ir midi-klasės autobusų gamyba ir pardavimas. Nuo gamyklos darbo pradžios 1984 metais išleista daugiau nei 150 000 licencijuotų Isuzu Motors transporto priemonių.

Patirtis ir "know-how" įgyta nuo kompanijos Celik Montaj laikų, kuri buvo įkurta 1965 m. pikapų ir motociklų gamybai. 1984 m. kompanija pasirašė lecicencijuotą sutikimą  su Isuzu Motors transporto gamybai gamykloje Stambule, Kartale. 

1999 m. Anadolu Isuzu persikėlė į naują gamyklą, esančią Gebze Sekerpinar, Kocaeli. Naujos patalpos įsikūrusios 230.000 m2 plote, kur dirba apie 700 žmonių. Gamykloje yra atsikiri sunkvežimių ir autobusų surinkimo cechai.

Kaip įmonė, gaminanti komercines transporto priemones Europos regione pagal pasaulinio lygio japonų markės licenciją, Anadolu Isuzu atlieka visus gamybos procesus pagal garsią pasaulyje Japonijos kokybės valdymo sistemą, Europos Sąjungos kokybės standartus ir reglamentus. Neišvengiamas to rezultatas - produktai, kurie gaminami pagal pasaulinius kokybės standartus.

Anadolu ISUZU eksporto veikla apima 26 šalis trijuose žemynuose. Daugumoje šių rinkų taikomi Europos Sąjungos reikalavimai. Kompanija yra midi-klasės autobusų eksporto lyderė Turkijoje nuo 2004. 2012 metais, Anadolu Isuzu realizavo 81 proc viso midi-klasės autobusų eksporto iš Turkijos.